Bajeczne wesele w Porcie Bogaczewo

 

        Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej troski Jeśli więc marzysz o bajecznym weselu w pięknym miejscu z wyśmienitą kuchnią, to podpowiadamy.. jesteśmy w samym sercu Mazur!

        Dlaczego warto nam zaufać?    Organizacja wesel to nasza pasja!            Cieszymy się, że możemy współtworzyć z Wami te niezwykłe wydarzenia, jakimi są zaślubiny w plenerze, przyjęcie weselne, czy poprawiny.

k 

   Eleganckie wnętrze nowoczesnej, klimatyzowanej restauracji tworzy piękne tło dla całej uroczystości weselnej. Z okien restauracji roztacza się widok na przystań żeglarską i otoczone lasem jezioro. 

 

Uroczyste nakrycia, wykwintne menu, które oczaruje wszystkich gości, kwiaty oraz blask świec – to elementy, które podkreślą magię tych niezapomnianych chwil.

  k     

         Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, wielkość sali dostosowujemy do ilości gości (od 20 do 180 osób), co zapewnia maksymalny komfort i odpowiednią atmosferę.   

       

          Znajdująca się nad samym jeziorem drewniana altana idealnie sprawdzi się na ceremonię zaślubin w plenerze 

 

       Na poprawiny polecamy natomiast dużą, zadaszoną oraz osłoniętą od wiatru wiatę grillową. One także dają gościom chwile wytchnienia na świeżym powietrzu.

        Dbamy o to, aby każdy element uroczystości współgrał ze sobą a goście weselni czuli się wyjątkowo. Specjalnie opracowane przez Szefa kuchni menu, to bogaty wybór tak klasycznych, jak i nowatorskich potraw. Ich niesamowity smak z pewnością mile zaskoczy Państwa Młodych oraz ich gości.

          Po wspaniałej zabawie do białego rana, uczestnicy wesela wypoczną w komfortowych pokojach o podwyższonym standardzie (do 150 miejsc noclegowych).

  k

        Organizując wesele zawsze podążamy za wizją i oczekiwaniami pary młodej, starając się, aby nasze kilkunastoletnie doświadczenie było dla nich wsparciem.

k

      Wspaniale jest pomagać Wam spełniać marzenia! To właśnie uśmiech i radość nowożeńców oraz gości weselnych, dają nam największą satysfakcję!

       Do wyboru proponujemy 3 bogate pakiety, które możemy modyfikować tak, aby dopasować do oczekiwań Państwa Młodych oraz ich gości. Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów:  Kom. 724 116 444 e-mail: recepcja@portbogaczewo.pl

 

Wypełnij i wyślij formularz, skontaktujemy się z Tobą!