Oferty Biznesowe

Port Bogaczewo – przystań na dłużej!

Kontakt: 724 166 444 lub 609 140 777

E-mail: recepcja@portbogaczewo.pl

bogaczewo-logo-sygnet-navy

Doskonałe miejsce na wyjazd integracyjny

WYŚMIENITA KUCHNIA, NOWOCZESNE SALE I NIEBANALNY PROGRAM

            Właśnie tutaj, w Porcie Bogaczewo, położonym na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, zorganizujesz kameralne spotkanie biznesowe, lunch z klientami, czy też elegancki bankiet, który podkreśli ważne wydarzenia w Twojej firmie.

            Odpoczynek po intensywnej pracy? Dobry wybór! Wyjazdy integracyjne  to nie tylko forma nagrody za osiągnięcia, lecz także droga do zbudowania efektywnego zespołu! Szeroki wachlarz atrakcji uczyni każdy wyjazd niezapomnianym!

            Stawiasz na rozwój kompetencji miękkich? Powiedz nam, co jest największym wyzwaniem w pracy Twojego zespołu a profesjonalny trener i coach biznesu przygotuje warsztaty, skrojone na miarę potrzeb uczestników.

          Być może chciałbyś zorganizować konferencję lub szkolenie, dzięki któremu Twoja firma rozwinie skrzydła i pozyska nowych odbiorców? W takim razie oddajemy do dyspozycji w pełni wyposażone, nowoczesne sale:

  • konferencyjną na 120 osób
  • sala warsztatowa dla 20 osób (układ wykładowy do 40 os.)
  • 2 sale szkoleniowe dla 30-50 osób (układ wykładowy odpowiednio 50-70 osób)

Sale wyposażone są w projektor multimedialny, ekran oraz tablicę flipchart

Opowiedz nam o planowanym wydarzeniu: 724 116 444 lub recepcja@portbogaczewo.pl Dostosujemy propozycję do Twoich  oczekiwań i pomożemy w kwestiach organizacyjnych!

Wypełnij formularz lub zadzwoń!